Lütfen Bekleyin...
Pour La Bonte

Pour La Bonte, otizmli bireylerin eğitim ve istihdamına katkı sağlamayı amaçlayarak toplumsal farkındalık çalışmaları yürütmektedir.

MALİ RAPOR

HİSSEDAR LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ÜYE LİSTESİ

ÇALIŞAN LİSTESİ

BAĞIMSIZ DENETİM RAPORU

SOSYAL ETKİ RAPORU

FAALİYET MODELİ

Pour La Bonte Atölye’de öğrencilerimiz, eğitim programı dahilinde her gün 1 saat atölye çalışması yapar ve Pour La Bonte bileklikleri üreterek istihdama katılır. Atölye çalışmaları ile öğrencilerin ince motor, iletişim ve sosyal becerilerinin gelişimine katkı sunulur. İş gücüne katıldıkları için özgüvenleri artar. Kazandıkları maaşla, aylık ihtiyaçlarını karşılar ve aile ekonomisine katkıda bulunur.

RESMİ ÜNVANI

Pour La Bonte

KURULUŞ YILI

2018

FAALİYET ALANI

Ekonomik, sosyal ve toplumsal gelişim

FAYDALANICILAR

Çocuk, Aile, Genç

HİZMET BÖLGELERİ

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Antalya, Aydın, Bingöl, Bitlis, Burdur, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İzmir, Kars, Kayseri, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Siirt, Sivas, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Aksaray, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Ardahan, Iğdır, Kilis, Osmaniye

YETKİLİ BİLGİLERİ

Banu Tuğcu
05323729696
[email protected]

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TALATPAŞA No:5 34400 ŞİŞLİ/ İstanbul
05323729696
[email protected]
https://www.pourlabonte.com

YIL MADDİ DURAN VARLIKLAR NET SATIŞ TOPLAMI BRÜT SATIŞ KARI/ZARARI FAALİYET KARI/ZARARI NET SATIŞ ARTIŞ/AZALIŞ
2018
2019
2020
GELİR FAZLASI POLİTİKASI

Pour La Bonte tarafından elde edilen kar; otizmli bireylerin iş gücüne katılması, kalıcı çalışan maaşları, malzeme giderleri ve pazarlama harcamalarına aktarılmaktadır.

MAAŞ POLİTİKASI

Genel Müdür Maaş almıyor.