Lütfen Bekleyin...

YAZILAR( 4 )

Açık Açık Sosyal Girişimler’e Siz de Katılın!

Sosyal Girişimler, toplumsal ve ekolojik sorunları sürdürülebilir bir şekilde çözmek için ekonomik faaliyetlerde bulunan kurumlardır.

Açık Açık Sosyal Girişim olarak amacımız sosyal girişimler için şeffaflık ve topluma hesap verilebilirlik sağlamak. Onları sosyal girişim yapan özellikleri paylaşabilecekleri bir ortam sağlarken, bu iddialarını destekleyecek bir platform sunmak.

Açık Açık Sosyal Girişimler’e katıldığınızda hem kendi kendinizi değerlendirebileceksiniz hem de ileride size yatırım, kredi, hibe ve ödüller vermek isteyen yatırımcılara ve seçici kurullara yardımcı olacaksınız.

Sosyal girişimlerin bugünün ve geleceğin iş modeli olduğuna inanıyorsanız, Açık Açık Sosyal Girişim Platformu’nda yer alarak amacınızı, değerlerinizi, finansal yapınızı, işleyişinizi ve sosyal ve ekolojik etki odağında bir sosyal girişim olduğunuzu beyan etmek istiyorsanız… “Açık Açık Sosyal Girişimler” sizin için yaratıldı.

Katılmak çok kolay:

Başlamadan şu belgeleri lütfen hazır edin:

  1. Kuruluş Sözleşmesi veya Tüzük

  2. İmza Sirküleri

  3. Gelir Fazlası Dağıtım Politikası

Bilgilerinizi girerken, zorunlu alanlar ve bilgilerin sitede yayınlanma durumu ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Sonra buraya tıklayarak “Kayıt Ol“ kurum bilgilerinizi girmeye başlayabilirsiniz.

Daha sonra  Açık Açık Sosyal Girişim Beyanı’nı kabul etmiş olduğunuzu kendi web sitenizde duymanızla birlikte artık Açık Açık Sosyal Girişim’desiniz.

Açık, şeffaf, hesap verebilir ve gitgide artan sosyal girişimlerin, hepimizin dünyaya daha umutla bakmasını sağlayacağı ümidiyle….

 

Açık Açık Sosyal Girişim Ekibi.

04 Apr 2022
YAZAN: Açık Açık

EN ÇOK OKUNANLAR

SON EKLENENLER