Lütfen Bekleyin...
Mumo

Mumo, tek kullanımlık ürünlere getirdiği doğal ve uzun ömürlü alternatiflerle kişileri sürdürülebilir yaşama davet eder. Ürünleri aracılığı ile bağ kurmanın önemini hatırlatır ve doğa dostu bir davranış değişikliğini hedefler

MALİ RAPOR

HİSSEDAR LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ÜYE LİSTESİ

ÇALIŞAN LİSTESİ

BAĞIMSIZ DENETİM RAPORU

SOSYAL ETKİ RAPORU

FAALİYET MODELİ

Mumo buzdolabı poşeti ve streç filme alternatif tekrar kullanılabilir yiyecek saklama kumaşları üretir. Tamamen doğal malzemeler ile üretilen bu yiyecek saklama kumaşlarını websitesi ve toptan satış kanalları aracılığı ile satarak gelir elde eder. Bu geliri daha fazla kişiye ulaşmak için kullanır. Ürünlerini üretirken kullandığı hammaddelerin mümkün olduğunca yerel olması ve faaliyetlerinin ekolojik olarak sürdürülebilir olması için çaba sarf eder. Bölgesel üretici olmayı hedefler.

RESMİ ÜNVANI

MUMO DOĞAL ÜRÜNLER TEKSTİL AHŞAP VE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KURULUŞ YILI

2016

FAALİYET ALANI

Çevre

FAYDALANICILAR

Genel

HİZMET BÖLGELERİ

İstanbul

YETKİLİ BİLGİLERİ

Işınsu Kaya
+905323471880
[email protected]

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Reşitpaşa Mah. Cengiz Topel Cad. No:27A Sarıyer / İstanbul
+905354783733
[email protected]
http://www.mumowrap.com

YIL MADDİ DURAN VARLIKLAR NET SATIŞ TOPLAMI BRÜT SATIŞ KARI/ZARARI FAALİYET KARI/ZARARI NET SATIŞ ARTIŞ/AZALIŞ
2018 0 TL - 100 bin TL 0 TL - 100 bin TL < 0 TL < 0 TL 3500.0
2019 0 TL - 100 bin TL 100 bin TL - 1 milyon TL 0 TL - 100 bin TL < 0 TL 0.0
GELİR FAZLASI POLİTİKASI

Net dönem karından her yıl %5 genel kanuni yedek akçe ayrılır, kalan miktar genel kurul kararı ile pay sahiplerine kar payı olarak dağıtılır. Ana sözleşmemizde kar dağıtım politikası ile ilgili olarak özel bir çalışma yapmadık ancak önceliğimiz şirketimizden elde edebileceğimiz en fazla kişisel gelir değil. Önceliğimiz ürünü mümkün olduğu kadar çok kullanıcıya ulaştırabilmek, bu süreçte de kurucular olarak yaşamımızı sorunsuz bir şekilde sürdürebilecek kadar kazanç sağlamak.

MAAŞ POLİTİKASI

Şimdiye kadar iki kurucu ortak olarak, müdür olarak tanımlanıp kendimize maaş bağlamayı tercih etmedik. O ayki ihtiyaçlarımıza göre şirketin masraflarını önceliklendirerek minimum miktarda şirketimizden para aldık.