İşbirliklerimiz

 • TÜPRAŞ

  TÜPRAŞ

  Tüpraş, kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde çalıştığı STK'ları Açık Açık Platformu'nda yer alan veya bağışçı haklarını kabul eden ve bu haklara uygun faaliyet gösteren kurumlar arasından seçmektedir.
  Siteye Git

 • A&B İletişim

  A&B İletişim

  A&B iletişim, müşterilerine Açık Açık Platformu'nda yer alan veya bağışçı haklarını kabul eden ve bu haklara uygun faaliyet gösteren kurumları tavsiye ediyor. Kurum olarak desteklediği STK’ları da Açık Açık Platformu'nda yer alan kurumlar arasından seçiyor.
  Siteye Git

 • JLL Turkey

  JLL Turkey

  Kurumsal gayrimenkul danışmanı JLL Türkiye, birlikte çalışacağı STK'ları Açık Açık Platformu'nda yer alan veya bağışçı haklarını kabul eden ve bu haklara uygun faaliyet gösteren kurumlar arasından seçiyor.
  Siteye Git

 • Adım Adım

  Adım Adım

  Adım Adım platformu bünyesindeki dernek ve vakıfları Açık Açık platformundan seçiyor
  Siteye Git

 • İyilik Kazansın

  İyilik Kazansın

  İyilik Kazansın internetten yaptığınız alışverişleri iyiliğe dönüştürüyor. İhtiyacınız olan ürün yada hizmeti İyilik Kazansın websitesi aracılığıyla satın alarak sivil toplum kuruluşlarına cebinizden ekstra para çıkmadan destek olabiliyorsunuz. İyilik Kazansın sadece Açık Açık Platformu’nda yer alan STK’lar ile işbirliği yapıyor.
  Siteye Git

 • Givin

  Givin

  Sorumlu alışveriş platformu Givin bünyesindeki dernek ve vakıfları Açık Açık platformundan seçiyor
  Siteye Git

 • VeniVidiWon

  VeniVidiWon

  Yeni nesil sosyal medya platformu VeniVidiWon, reklam gelirini STK’lar ile paylaşarak onlara düzenli gelir oluşturmaktadır. VeniVidiWon birlikte çalışacağı STK'ları Açık Açık Platformu'nda yer alan veya bağışçı haklarını kabul eden ve bu haklara uygun faaliyet gösteren kurumlar arasından seçmektedir.
  Siteye Git

 • Gönüllüyüzbiz

  Gönüllüyüzbiz

  Gönüllüyüz Biz Platformu, çalıştığı dernek ve vakıfları Bağışçı Hakları Beyannemesini imzalamış ve/veya Açık Açık platformunda bulunan STK'lardan seçiyor.
  Siteye Git

 • Satsuma

  Satsuma

  Sosyal alışveriş platformu Satsuma sadece Açık Açık'ta bulunan STK'lara fayda sağlıyor
  Siteye Git

 • Kibar Holding

  Kibar Holding

  Kibar Holding ve Grup şirketleri çalışanlarının oluşturduğu "Kibar Gönüllüleri", işbirliği içerisinde bulanacağı STK’ları belirlerken “Açık Açık” platformunda yer alan STK’lara öncelik veriyor.
  Siteye Git

 • e-Gönüllü

  e-Gönüllü

  Dijitalleşen Dünya'da dijitalleşme yolunda adımlarını atan ve desteğe ihtiyacı olan her Sivil Toplum Örgütü e-STK olabilir. e-Gönüllü olarak birlikte çalışacağımız sivil toplum kuruluşlarını seçerken, web sitelerinde yönetim kurullarını, finansallarını paylaşan, bağışçı haklarını tanıyan, şeffaf ve hesap verebilir STK’lar olmasına dikkat ediyoruz. Bu nedenle, Açık Açık platformunda olduğunu beyan eden dernek/vakıflar ile çalışmayı öncelikliyoruz.
  Siteye Git