İşbirliklerimiz

 • Abilitypool

  Abilitypool

  Abilitypool Platformu işbirliği içerisinde bulunacağı STK’ları belirlerken Açık Açık Platformu'nda yer alan STK’lara öncelik veriyor.
  Siteye Git

 • Solida

  Solida

  Solida.app aracılığı ile hareketlerini duyurmak, kampanya yapmak ve fon akışı sağlamak isteyen sivil toplum kuruluşları Açık Açık Platformu’nun güvenilirlik ve şeffaflık ilkelerine uyum sağlıyorlarsa platforma dahil edilir.
  Siteye Git

 • Adım Adım

  Adım Adım

  Adım Adım platformu bünyesindeki dernek ve vakıfları Açık Açık Platformu'ndan seçiyor
  Siteye Git

 • e-Gönüllü

  e-Gönüllü

  E-Gönüllü, birlikte çalışacağı sivil toplum kuruluşlarını seçerken, web sitelerinde yönetim kurullarını, finansallarını paylaşan, bağışçı haklarını tanıyan, şeffaf ve hesap verebilir STK’lar olmasına dikkat ediyor. Bu nedenle, Açık Açık Platformu'nda olduğunu beyan eden dernek/vakıflar ile çalışmayı öncelikliyor.
  Siteye Git

 • Givin

  Givin

  Sorumlu alışveriş platformu Givin bünyesindeki dernek ve vakıfları Açık Açık Platformu'ndan seçiyor
  Siteye Git

 • A&B İletişim

  A&B İletişim

  A&B iletişim, müşterilerine Açık Açık Platformu'nda yer alan veya bağışçı haklarını kabul eden ve bu haklara uygun faaliyet gösteren kurumları tavsiye ediyor. Kurum olarak desteklediği STK’ları da Açık Açık Platformu'nda yer alan kurumlar arasından seçiyor.
  Siteye Git

 • İyilik Kazansın

  İyilik Kazansın

  İyilik Kazansın internetten yaptığınız alışverişleri iyiliğe dönüştürüyor. İhtiyacınız olan ürün yada hizmeti İyilik Kazansın websitesi aracılığıyla satın alarak sivil toplum kuruluşlarına cebinizden ekstra para çıkmadan destek olabiliyorsunuz. İyilik Kazansın sadece Açık Açık Platformu’nda yer alan STK’lar ile işbirliği yapıyor.
  Siteye Git

 • JLL Turkey

  JLL Turkey

  Kurumsal gayrimenkul danışmanı JLL Türkiye, birlikte çalışacağı STK'ları Açık Açık Platformu'nda yer alan veya bağışçı haklarını kabul eden ve bu haklara uygun faaliyet gösteren kurumlar arasından seçiyor.
  Siteye Git

 • Kibar Holding

  Kibar Holding

  Kibar Holding ve Grup şirketleri çalışanlarının oluşturduğu "Kibar Gönüllüleri", işbirliği içerisinde bulanacağı STK’ları belirlerken Açık Açık Platformu'nda yer alan STK’lara öncelik veriyor.
  Siteye Git

 • TÜPRAŞ

  TÜPRAŞ

  Tüpraş, kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde çalıştığı STK'ları Açık Açık Platformu'nda yer alan veya bağışçı haklarını kabul eden ve bu haklara uygun faaliyet gösteren kurumlar arasından seçmektedir.
  Siteye Git